İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

Yeni Mad Max Filmi Kadrosunda Charlize Theron Yer Almayacak

2 min read

 Mad Max serisinin son filmi Mad Max: Fury Road‘a spin-off filmi geliyor. Yeni Mad Max filmi, Charlize Theron’ın canlandırdığı Furiosa karakterinin geçmişine odaklanıyor.

Yeni Mad Max Filmi Bir Süredir Planlanıyordu

Mad Max : Fury Road’un spin-off’u aslında yönetmenin bir süredir gerçekleştirmek istediği bir projeydi. Miller geçtiğimiz dönemde verdiği röportajda “Mad Max hikayesini henüz bitirmedim. Bundan sonra kesinlikle başka bir Mad Max daha geliyor, proje için hazırlanıyoruz.” demişti.

Furiosa Karakterini Anya Taylor-Joy Canlandırabilir

Başlangıçta Furiosa’nın gençliğini Charlize Theron’un canlandırması ve CGI efektleriyle oyuncunun gençleştirilmesi planlanıyordu. Daha sonra yönetmen Miller’ın yaptığı açıklamada “Uzun süredir Charlize için CGI tekniğini kullanabileceğimizi düşünüyordum, ancak teknolojinin henüz orada olduğunu sanmıyorum.” ifadesi yer aldı.

Miller’ın Furiosa karakterini canlandırması için düşündüğü isimler arasında BAFTA ödüllü Jodie Comer ve Anya Taylor Joy olduğu söyleniyor. Joy şimdiye kadar The VVitch, Split, Emma gibi yapımlarda rol aldı.

Miller pandemi öncesinde Tilda Swinton ve Idris Elba‘nın rol aldığı Three Thousand Years of Longing filmi üzerinde çalışıyordu. Projenin aslında bu yıl prodüksiyonda olması gerekiyordu. Miller’ın açıklamasına göre bu projenin bitmemiş olması yeni Mad Max filminin çekimini ertelemeyecek.

Haberle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzlemeye Değer © Tüm hakları saklıdır ve tüm yazılardan yazarları sorumludur. | Newsphere by AF themes.