İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

Ryan Reynolds’ın Oynadığı Free Guy Filminden Yeni Fragman

1 min read

Ryan Reynolds, Free Guy’da bir video oyunu karakteri olduğunu fark eden birini canlandıracak. COVID-19 sürecine rağmen vizyon tarihini ertelememe kararı alan filmin 11 Aralık’ta vizyona girmesi bekleniyor.

Yeni Ryan Reynolds filmi Free Guy'ın ilk fragmanı [İzle] - LOG
Kaynak: Log.com

Reynold’a eşlik edecek oyuncu kadrosu da bir o kadar renkli. Stranger Things’den tanıdığımız Joe Keery ve Killing Eve’in Jodie Comer’i filmde rol alacak. Aynı zamanda oyunculuğunu en son Jojo Rabbit’te gördüğümüz Taika Waititi de oyuncu kadrosunda yer alacak.

Filmin yönetmenliğini ise Shawn Levy ( Night at the Museum serisi ) üstlenecek. Levy aynı zamanda Denis Villeneuve’in Arrival ( 2016 ) filminin yapımcılığını da yapmıştı.

Filmin senaryosunu Matt Lieberman (“Scoob!” ) ve Zak Penn ( “Ready Player One” ) beraber yazdı.

Filmin Türkiye’deki vizyon tarihi henüz belli değil. Fragmanı buradan izleyebilirsiniz.

Filmin resmi sinopsisi: Açık dünya oyunu olan ‘Free City’ oyununda Guy ( Reynolds ) bir NPC’dir. ( Oyuncu olmayan karakter ) Bir bankada memur olarak çalışıyordur. Milly ( Jodie Comer ) ve Keys’in ( Joe Keery ) yazdığı ve Antoine’ın ( Taika Waititi ) oyuna yerleştirdiği kod sayesinde Guy bir video oyununda yaşadığını fark eder. Oyunun yapımcıları sunucuyu kapatmaya çalışırken Guy da zamana karşı bir yarışa girer.

Kaynak: IndieWire

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzlemeye Değer © Tüm hakları saklıdır ve tüm yazılardan yazarları sorumludur. | Newsphere by AF themes.