İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

Les Miserables Film Tanıtımı

2 min read

Les Miserables film tanıtımı öncesi bir uyarı ile başlayalım. Her ne kadar hikayesinde yer yer Viktor Hugo’nun Sefiller kitabına atıfta bulunsa da Ly’in Sefillerinin bir kitap uyarlaması değil. Aksi takdirde Gavroche beklerken bir Gaffar ile karşılaşabilirsiniz. (Filmden bir espri)

Çocuğuna yakın olmak için boşandığı eşinin yaşadığı şehre tayin olan komiser Bonnard’ın Paris’teki ilk görevi Viktor Hugo’nun Sefiller’i yazdığı Paris gettosunda asayişi sağlamaktır. Polis şiddetinin Paris gettosundaki kozmopolit grup dinamikleri üzerindeki korku-saygı paradoksunu irdeleyen film yer yer eğlenceli, yer yer tüyler ürpertici replikleri ile sizi büyüleyecek.

Film giderek artan temposu ile sizi gerilimli sürpriz sona hazırlıyor olsa da filmin şok edici sonu sizi düşünmeye iten bir sessizliğe davet edecek. Cannes’ta da büyük jüri ödülüne layık görülen ve Fransa’nın Oscar adayı olan bu filmi mutlaka izleyin, mümkünse sinemada!

Les Miserables film tanıtımı yazımızı beğendiyseniz bizi arkadaşlarınıza tavsiye edebilirsiniz.

Les Miserables Fragman

Film tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblog.Film tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblog.Film tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblog.Film tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblo.Film tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblogFilm tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblogFilm tanıtım yazıları, dönem/yönetmen incelemeleri ve keyifli sinema etkinlikleri ile sinefilleri bir araya getirmeyi hedefleyen bir sineblog

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.