İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

Jeff Bridges kendisine lenfoma teşhisi konduğunu açıkladı

2 min read

Oscar ödüllü aktör Jeff Bridges, Pazartesi gecesi kendisine lenfoma teşhisi konulduğunu açıkladı.

Bridges, “The Big Lebowski” deki karakterine atıfta bulunarak “Ahbap’ın dediği gibi “Yeni …  gün ışığına çıktı” dedi. 

“… Ciddi bir hastalık olmasına rağmen, harika bir doktor ekibim olduğu ve ihtimaller iyi olduğu için kendimi şanslı hissediyorum.”

70 yaşındaki Bridges, kanser teşhisi hakkında tedaviye başlaması dışında daha fazla ayrıntı sunmadı.

Bridges’in temsilcisi Jean Sievers, The Washington Post’a Pazartesi günü geç saatlerde bir e-postada, hemen paylaşılacak ek bir bilgi olmadığını söyledi.

Bridges, “Ailemin ve arkadaşlarımın sevgisi ve desteği için çok minnettarım” dedi. “Dualarınız ve iyi dilekleriniz için teşekkür ederim.”

Şöyle ekledi: “Ve hazır siz beni dinlerken, lütfen gidip oy kullanmayı  unutmayın. Çünkü hepimiz bu işin içindeyiz. Vote.org, Sevgiler, Jeff. “

Bridges, aktörün oyuncu ve yönetici yapımcı olduğu, Hulu’da FX için gelecek yıl prömiyeri yapılacak olan aksiyon-drama dizisi “The Old Man” üzerinde çalışmanın tam ortasındaydı. Ortak bir açıklamada, Hulu, FX, Touchstone Television ve FXP, Bridges’e tedavi sürecinde tam destek verdiklerini açıkladı. 

“Düşüncelerimiz bu zorlu dönemde Jeff ve ailesine gidiyor ve onlara tüm sevgimiz ve desteğimizi gönderiyoruz. Kendisine güvenli ve tam bir iyileşme diliyoruz.” “Jeff, hepimiz seninle beraberiz.”

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzlemeye Değer © Tüm hakları saklıdır ve tüm yazılardan yazarları sorumludur. | Newsphere by AF themes.