İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

James Bond’un No Time To Die’ı Yine Ertelendi

2 min read

James Bond’un gerilim filmi No Time To Die, salgının özellikle Batı Avrupa pazarlarında yarattığı dalgalanmalardan ötürü, küresel bir lansman yapılmak üzere 2021 yılının Kasım ayına ertelendi.

İngiltere de dahil olmak üzere Batı Avrupa’da Covid-19 vaka sayıları yükselmeye devam ediyor. Bu pazar film için kritik bir rolde çünkü 007’nin uluslararası gişe hasılatının büyük bir kısmına katkıda bulunuyor, örneğin; Spectre (2015) için toplam hasılat olan 681 milyon dolardan 125 milyon dolar ve Skyfall (2012) için 804 milyon dolardan 161 milyon dolar bu pazardan gelmiştir.

James Bond, No Time To Die (Universal)

2 Ekim Cuma günü açıklanan kararda İspanya, Fransa ve Almanya’daki meydana gelen vaka artışlarının da rol oynadığı anlaşılıyor.

MGM Studios tarafından yapılan açıklamada daha geniş bir seyirci kitlesi için bu ertelemenin yapıldığı duyuruldu: “MGM, Universal ve Bond yapımcıları Michael G. Wilson ve Barbara Broccoli, James Bond serisinin 25. filmi No Time To Die’ın dünya çapında bir kitle tarafından izlenmesi için 2 Nisan 2021’e erteleneceğini duyurdu.”

Öte yandan, James Bond Twitter sayfasından da üzücü haber hayranlarla paylaşıldı.

No Time To Die başlangıçta bu yılın Nisan ayında gösterime girecek şekilde planlanmıştı ve MGM Studios pandemiden sonra Kasım ayına kadar ertelendiğini açıkladığında pandeminin ilk büyük zayiatı olmuştu. Şimdi ise film ikinci kez ertelenerek Bond hayranlarını ikinci kez hayal kırıklığına uğrattı.

Filmin fragmanını izlemek isteyenler için ise yayınlanan son fragmanı paylaşalım.

Kaynak: screendaily

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.