İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

Danny Boyle’un Yeni Filmi Geliyor

1 min read

Danny Boyle’un yeni filmi Methuselah için hazırlıklara başlandı. Filmin başrolünde Michael B. Jordan yer alıyor.

Filmin senaryosu daha önce “Slumdog Millionaire” ve “127 Hours” filmlerinde Boyle ile çalışmış olan Simon Beaufoy tarafından yazılacak.

Filmin orijinal konusu, İncil’de geçen bir hikayeye dayanıyor. Hikaye 969 yıl yaşayan bir adama odaklanıyor. Ancak bazı kaynaklarda konunun bazı yönlerden değiştirileceği söyleniyor. Danny Boyle’un yeni filmi Methuselah’ın, son yıllarda çektiği orta bütçeli filmlerden farklı bir proje olacaği da belirtiliyor.

Warner Bros., projeyi başlangıçta Tom Cruise‘un yer aldığı franchise filmi olarak tasarlamıştı. Ancak sonradan başrolü Michael B. Jordan’ın canlandırılmasına karar verildi. Jordan ayrıca yeni filmi Outlier Society’nin yapımcılığını da üstleniyor.

Boyle’un No Time Die isimli yeni James Bond filmini yönetmesi de planlanıyordu. Görüş ayrılıkları sebebiyle bu fikirden vazgeçilmiş, filmi yönetmesi Cary Joji Fukunaga ile anlaşılmıştı.

Boyle geçtiğimiz yıl 26 milyon dolarlık bütçeyle müzikal drama olan Yesterday‘i yönetmişti. Film dünya çapında 153 milyon dolar getirerek Boyle için sürpriz bir başarı oldu.

Haberle ilgili gelişmeleri sitemizden takip edebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzlemeye Değer © Tüm hakları saklıdır ve tüm yazılardan yazarları sorumludur. | Newsphere by AF themes.