İzlemeye Değer

Sinefilleri bir araya getiren sineblog!

39. İstanbul Film Festivali Biletleri Satışa Çıktı

1 min read

Online ve yüz yüze gösterim gerçekleştirecek olan 39. İstanbul Film Festivali biletleri satışa çıktı. Uluslararası Yarışma, Ulusal Belgesel Yarışması ve Filmekimi Galaları filmlerinin biletleri film.iksv.org adresinden alınabiliyor.

Bu yıl 39. kez düzenlenen İstanbul Film Festivali, bilet satışları başladı. Festival kapsamında Uluslararası Yarışma filmleri, yalnızca online olarak izleyici karşısına çıkarken, .  Ulusal Belgesel Yarışması ve Filmekimi Galaları gösterimleri ise fiziksel olarak Cinemaximum City’s Nişantaşı ve Kadıköy Sineması’nda gerçekleştirilecek. Toplamda 40 filmin gösterileceği festivalde, Covid-19 önlemleri dolayısıyla filmlere yalnızca üç seans ayrılacak ve kapasite sınırlı tutulacak.

Uluslararası Yarışma, Ulusal Belgesel Yarışması ve Filmekimi Galaları’ndan 27 film, Uluslararası Yarışma’da ise 12 film gösterime sunulacak. Filmler online olarak filmonline.iksv.org üzerinden izlenebilecek.

“Sinemaya yeni bakışlar” teması ile filmler, Uluslararası Yarışma kapsamında Altın Lale için rekabet edecek. 9-20 Ekim tarihleri arasında gerçekleştirilecek olan festivalin fiziki gösterimi için biletler Biletix üzerinden satın alınabiliyor. Detaylar ve takvim için film.iksv.org  adresi ziyaret edilebilir.

Yazar Hakkında

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İzlemeye Değer © Tüm hakları saklıdır ve tüm yazılardan yazarları sorumludur. | Newsphere by AF themes.